Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Úvod

     

            Ranč MM


 

Vznikol v roku 2000, preto sa volá ranč MM."Jeho história sa začala už dole, na družstve v Modre, kde bývalo zopár terajších obyvateľov ranča. A zatiaľ čo si kone užívali život na družstve sa hore na ranči budovali altánky, bufet, ale predovšetkým ohrada, boxy, jazdiareň -čo je vlastne podstata ranča. Neskôr keď už bol ako tak funkčný sa sem presťahovali koníky. Začali prichádzať rodiny s deťmi a všetci čo chceli nachvíľku vypadnúť z mestského života. Kazdoročne sem príde mnoho ľudí, na ktorých čaká vozenie na koni, môžu si aj zastrieľať z luku, či chodenie na chodúľoch. Postupne sa ešte dobudovávali ohrady pre prasiatka, zajace a kozičky. Ako na správnom ranči no nie?

Deti, ale aj nie deti sa môžu prihlásiť do "jazdeckého klubu Ingle".Momentálne ale nemáme trénera tak sa vyžadujú ako také skúsenosti z jazdením. Ktorým to ale neprekáža, majú radi tieto prekrásme zvieratá a všetko snimi spojené tak majú ideálnu možnosť.         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Na tetjo stránke s aneudiali dlhší ťčas žiedne zmeny .! okolo 20 februara tato stranka zmení celý štýl ..! z dovodu nových fotiek a aktualizovani viššej platenenj verzie .!  DAKUJEM za pochopenie.

 

       

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

    

 

    

           

  

TOPlist